Ονοματεπώνημο Θέση Επικοινωνία
Δρ. Πάνος Χατζηπάνος Πρόεδρος Δ.Σ. Panos.Chatzipanos
@pmi-greece.org
president@pmi-greece.org
κ/ος Αριστομένης (Άρις) Συγγρός Γενικός Γραμματέας Aris.Syngros
@pmi-greece.org
κ/α Δήμητρα Τσόλκα, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκπαίδευσης & Κατάρτισης  Dimitra.Tsolka@pmi-greece.org
κ/ος Φώτης Σάλλας, PMP, PMI-ACP Αντιπρόεδρος Υπεύθυνος Οικονομικών – Ταμίας Fotis.Sallas
@pmi-greece.org
κ/ος Μάριος Χασάπης, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκδηλώσεων / Ειδικών Έργων Marios.Chasapis
@pmi-greece.org
κ/α Ανδριάνα Κατσίνα, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Υπηρεσιών για τα Μέλη  Annie.Katsina@pmigreece.org
κ/ος Θεοφάνης Γιώτης, PMP, PMI-ACP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επαγγελματικής Ανάπτυξης Theofanis.Giotis@pmi-greece.org
κ/α Δέσποινα Κεφαλλωνίτη, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Επικοινωνίας/Προώθησης Despina.Kefalloniti
@pmi-greece.org
κ/ος Παντελεήμων Χαραλαμπίδης, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Ομάδων Ειδικών Ενδιαφερόντων Panteleimon.Charalampidis@pmi-greece.org

 

Αναπληρωματικά μέλη Δ.Σ:

==

κ/α Μαρία Παναγοπούλου

 

κ/ος Δημήτριος Ρόβας

 

κ/ος Ιωάννης Σάνδης

 

κ/ος Ηρακλής Τρυφωνόπουλος

 

κ/ος Κωνσταντίνος Φαϊτατζόγλου

Maria.Panagopoulou@pmi-greece.org

 

Dimitrios.Rovas@pmi-greece.org

 

Ioannis.Sandis@pmi-greece.org

 

Iraklis.Tryfonopoulos@pmi-greece.org

Konstantinos.Faitatzoglou@pmi-greece.org