Ονοματεπώνημο Θέση Επικοινωνία
Δρ. Πάνος Χατζηπάνος Πρόεδρος Δ.Σ. Panos.Chatzipanos@pmi-greece.org
president@pmi-greece.org
κ/α Δέσποινα Κεφαλλωνίτη, PMP Γενική Γραμματέας Despina.Kefalloniti@pmi-greece.org
κ/α Δήμητρα Τσόλκα, PMP, PMI-ACP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Εκπαίδευσης & Κατάρτισης Dimitra.Tsolka@pmi-greece.org
κ/ος Παντελεήμων Χαραλαμπίδης, PMP, PMI-ACP Αντιπρόεδρος Υπεύθυνος Οικονομικών – Ταμίας Panteleimon.Charalampidis@pmi-greece.org
κ/ος Ηρακλής Τρυφωνόπουλος Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επαγγελματικής Ανάπτυξης Iraklis.Tryfonopoulos@pmi-greece.org
κ/α Ανδριάνα Κατσίνα, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Υπηρεσιών για τα Μέλη Annie.Katsina@pmigreece.org
κ/ος Θεοφάνης Γιώτης, PMP, PMI-ACP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκδηλώσεων / Ειδικών Έργων Theofanis.Giotis@pmi-greece.org
κ/ος Κωνσταντίνος Φαϊτατζόγλου, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επικοινωνίας/Προώθησης Constantinos.Faitatzoglou@pmi-greece.org
κ/ος Ιωάννης Σάνδης Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Ομάδων Ειδικών Ενδιαφερόντων Ioannis.Sandis@pmi-greece.org
Αναπληρωματικά μέλη Δ.Σ:
κ/α Μαρία Παναγοπούλου Maria.Panagopoulou@pmi-greece.org
κ/ος Δημήτριος Ρόβας Dimitrios.Rovas@pmi-greece.org
κ/ος Αριστομένης (Άρις) Συγγρός Aris.Syngros@pmi-greece.org