Τακτικά Μέλη Δ.Σ.
Θέση (2019 – 2020) Επικοινωνία
Δρ. Πάνος Χατζηπάνος Πρόεδρος Δ.Σ. Panos.Chatzipanos@pmi-greece.org
president@pmi-greece.org
Ιωάννης Σάνδης, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Ομάδων Ειδικών Ενδιαφερόντων Ioannis.Sandis@pmi-greece.org
Μαρία (Μάρα) Παπαγοπούλου, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Επικοινωνίας/Προώθησης Maria.Panagopoulou@pmi-greece.org
Γεώργιος Παπαδημητρίου, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκπαίδευσης & Κατάρτισης Georgios.Papadimitriou@pmi-greece.org
Θεοφάνης Γιώτης, PMP, PMI-ACP, PMI-PBA Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκδηλώσεων / Ειδικών Έργων Theofanis.Giotis@pmi-greece.org
Ηρακλής Τρυφωνόπουλος Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επαγγελματικής Ανάπτυξης Iraklis.Tryfonopoulos@pmi-greece.org
Ανδριάνα Κατσίνα, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Υπηρεσιών για τα Μέλη Annie.Katsina@pmigreece.org
Παντελεήμων Χαραλαμπίδης, PMP, PMI-ACP Γενικός Γραμματέας Panteleimon.Charalampidis@pmi-greece.org
Δημήτριος Ντάσιος, PMP Αντιπρόεδρος Υπεύθυνος Οικονομικών – Ταμίας Dimitrios.Dassios@pmi-greece.org
 

 

Αναπληρωματικά μέλη Δ.Σ (2019-2020):
Ιωάννης Βιθυνός, PMP, PMI-ACP
Prof. Νικήτας Νικητάκος, PMP, PMI-RPM