Όνομα Θητεία Θέση Επικοινωνία
κ/ος Θεοφάνης Γιώτης, PMP, PMI-ACP
Mr. Theofanis Giotis, PMP, PMI-ACP
2012-2014 Πρόεδρος Δ.Σ.
President of the Board
Theofanis.Giotis@pmi-greece.org
κ/ος Ιωάννης Βιθυνός, PMP, PMI-ACP 2012-2014 Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Ομάδων Ειδικών Ενδιαφερόντων Ioannis.Vithynos@pmi-greece.org
Δρ. Γεώργιος Βασιλόπουλος, Ph.D. DBA, PMP 2013-2015 Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επικοινωνίας/Προώθησης George.Vassilopoulos@pmi-greece.org
Καθ. Δημοσθένης Αγγελίδης, Ph.D. 2012-2014 Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκπαίδευσης & Κατάρτισης Demos.Angelides@pmi-greece.org
κ/α Δέσποινα Κεφαλλωνίτη, PMP 2013-2015 Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Εκδηλώσεων / Ειδικών Έργων Despina.Kefalloniti@pmi-greece.org
κ/ος Θεοχάρης Ξανθόπουλος, PMP 2012-2014 Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επαγγελματικής Ανάπτυξης Harris.Xanthopoulos@pmi-greece.org
κ/ος Μάριος Χασάπης, PMP 2013-2015 Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Υπηρεσιών για τα Μέλη Marios.Chasapis@pmi-greece.org
κ/ος Χρήστος Ράδος, PMP, PMI-ACP 2013-2015 Γενικός Γραμματέας Christos.Rados@pmi-greece.org
κ/ος Φώτης Σάλλας, PMP, PMI-ACP 2012-2014 Αντιπρόεδρος Υπεύθυνος Οικονομικών – Ταμίας Fotis.Sallas@pmi-greece.org
Αναπληρωματικά Μέλη   
κ/ος Αριστομένης (Άρις) Συγγρός Aris.Syngros@pmi-greece.org
κ/ος Αντώνης Ψαράκης Antonios.Psarakis@pmi-greece.org