Ονοματεπώνημο Θέση Επικοινωνία
Δρ. Πάνος Χατζηπάνος Πρόεδρος Δ.Σ. Panos.Chatzipanos@PMI-GREECE.org
president@pmi-greece.org
κ/ος Αριστομένης (Άρις) Συγγρός Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκδηλώσεων / Ειδικών Έργων Aris.Syngros@PMI-GREECE.org
κ/α Δήμητρα Τσόλκα Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκπαίδευσης & Κατάρτισης Dimitra.Tsolka@pmi-greece.org
κ/ος Φώτης Σάλλας, PMP, PMI-ACP Αντιπρόεδρος Υπεύθυνος Οικονομικών – Ταμίας Fotis.Sallas@PMI-GREECE.org
κ/ος Μάριος Χασάπης, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Υπηρεσιών για τα Μέλη Marios.Chasapis@PMI-GREECE.org
κ/ος Ελευθέριος Λυκουρόπουλος, PMP Γενικός Γραμματέας Eleftherios.Lykouropoulos@PMI-GREECE.org
Θεοχάρης Ξανθόπουλος Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επαγγελματικής Ανάπτυξης Harris.Xanthopoulos@pmi-greece.org
κ/α Δέσποινα Κεφαλλωνίτη, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Επικοινωνίας/Προώθησης Despina.Kefalloniti@PMI-GREECE.org
κ/ος Νικόλαος Ζυγούρη Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Ομάδων Ειδικών Ενδιαφερόντων Nick.Zygouris@PMI-GREECE.org
Αναπληρωματικά μέλη Δ.Σ:
κ/ος Αλκης Γενιτσαρόπουλος Αναπληρωματικό μέλος Δ.Σ.  
κ/ος Παντελεήμων Χαραλαμπίδης Αναπληρωματικό μέλος Δ.Σ.  
κ/ος Ηλίας Χατζάκος Αναπληρωματικό μέλος Δ.Σ.