Ονοματεπώνημο Θέση Επικοινωνία
Δρ. Πάνος Χατζηπάνος Πρόεδρος Δ.Σ.

Panos.Chatzipanos@pmi-greece.org

president@pmi-greece.org

κ/ος Αριστομένης (Άρις) Συγγρός Γενικός Γραμματέας Aris.Syngros@pmi-greece.org
κ/α Δήμητρα Τσόλκα, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκπαίδευσης & Κατάρτισης Dimitra.Tsolka@pmi-greece.org
κ/ος Φώτης Σάλλας, PMP, PMI-ACP Αντιπρόεδρος Υπεύθυνος Οικονομικών – Ταμίας Fotis.Sallas@pmi-greece.org 
κ/ος Μάριος Χασάπης, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Εκδηλώσεων / Ειδικών Έργων Marios.Chasapis@pmi-greece.org
κ/α Ανδριάνα Κατσίνα, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Υπηρεσιών για τα Μέλη Annie.Katsina@pmi-greece.org
κ/ος Θεοχάρης Ξανθόπουλος Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Επαγγελματικής Ανάπτυξης Harris.Xanthopoulos@pmi-greece.org
κ/α Δέσποινα Κεφαλλωνίτη, PMP Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνη Επικοινωνίας/Προώθησης Despina.Kefalloniti@pmi-greece.org 
κ/ος Ηλίας Χαντζάκος Αντιπρόεδρος & Υπεύθυνος Ομάδων Ειδικών Ενδιαφερόντων  
Αναπληρωματικά μέλη Δ.Σ:
κ/ος Αλκης Γενιτσαρόπουλος Αναπληρωματικό μέλος Δ.Σ.  
κ/ος Παντελεήμων Χαραλαμπίδης Αναπληρωματικό μέλος Δ.Σ.